Sieci telefoniczne

Prowadzimy usługi w zakresie budowy sieci telefonicznych dla osób prywatnych i firm

________________________________________________________

Zakładamy centrale telefoniczne i okablowanie obsługujące od 5 użytkowników do nawet 100. Konfigurujemy telefony mogące się komunikować po linii analogowej lub cyfrowej tzw. telefony IP

- Jedna linia telefoniczna obsługująca nawet kilkanaście stanowisk.
Dodatkowo mamy możliwość darmowej komunikacji między poszczególnymi telefonami co jest niezwykłym ułatwieniem.
Firma kompleksowo obsługuje małe i średnie firmy w dziedzinie sieci telefonicznych i teleinformatycznych. Najlepiej czujemy się w budowaniu linii telefonicznych obsługujących do 50 stanowisk telefonicznych najbardziej przydatnych w biurach, hotelach, pensjonatach, halach magazynowych, sklepach. Z przyjemnością wykonamy także sieć telefoniczną w domu rodzinnym lub małej rodzinnej firmie.

- Telefon VoIP
Posiadamy umiejętności w konfigurowaniu Sieci VoIP w połączeniu z numerami zwykłej linii telefonicznej. Telefonia VoIP znacznie obniża koszty rozmów międzymiastowych. Dla firm mających biura w różnych rejonach polski istnieje możliwość darmowej rozmowy między poszczególnymi jednostkami. Z darmowych rozmów możemy korzystać wszyscy - warunkiem jest aby osoba do której dzwonimy za darmo też posiadała konto VoIP w przeciwnym razie będziemy płacić za połączenie ( około 4gr/min )

_____________________________________________________________

Przykładowe zdjęcie centrali telefonicznej komunikującej się po sieci LAN i sieć internetowa


 

Sieć LAN, Zasilanie 230V