Tynki maszynowe

tynki maszynowe bielskotynki maszynowe żywiec

Tynkowanie agregatem tynkarskim jest prawie o 40% tańsze od tynkowania w tradycyjny sposób nie bez znaczenia jest także czas który jest trzy krotne krótszy.

Kolejną zaletą tynków gipsowych jest idealna gładkość ścian po otynkowaniu, nie trzeba dawać żadnych innych mas wyrównujących i gładzi gipsowych co jest potrzebne przy tradycyjnym tynkowaniu cementowo wapiennym.

W miejscach połączeń różnych materiałów stosujemy specjalne siateczki zapobiegające późniejszym pęknięciu. W przypadku tynkowania zimowa porą stosuje się nagrzewnice tynkarskie, aby tynk zawsze miał temperaturę +5C. Gips można używać praktycznie wszędzie z wyjątkiem pomieszczeń wilgotnych typu łazienka i piwnica.

Kolejną zaletą jest to ze agregat tynkarski wyrzuca gips pod dużym ciśnieniem przez do uzyskujemy bardzo dobrą przyczepność do podłoża, gips wypełnienia wszystkie zagłębienia. Po natrysku zaprawa rozciapana jest za pomocą metalowej łaty do pionu i płaszczyzny. Po dostatecznym związaniu gipsu powierzchnie należy zwilżyć i filcować za pomocą mechanicznego urządzenia z gąbką a następnie zstrzeć na gładko pacą metalową.

 

Tynki Maszynowe Bielsko-Biała 01

 

Tynki Maszynowe Bielsko-Biała mieszkanie 02

 

tynki maszynowe żywiec mieszkanie 01

 

tynki maszynowe żywiec mieszkanie 02

 

tynki maszynowe żywiec mieszkanie 03

 

tynki gipsowe bielsko-biała

 

tynki gipsowe bielsko-biała 01

 

tynki maszynowe bielsko dom 2

 

tynki maszynowe bielsko listwy

 

tynki maszynowe bielsko dom3

 

tynki maszynowe bielsko przygotowania

 

tynki maszynowe żywiec poddasze

 

tynki maszynowe żywiec przygotowania