Sieci LAN

Domowa sieć LAN nie jest już luksusem a standardem w nowym budownictwie razem z nasza firmą skorzystasz z możliwości posiadania Internetu w każdym pomieszczeniu mieszkania

___________________________________________________

Internet
Domowa sieć bardzo ułatwia pracę, umożliwia wygodny i tani kontakt z znajomymi po całej Polsce bądź świecie. Można ją tak skonfigurować aby korzystała z pojedynczego łącza internetowego (np. TP, NET24, Dialog itp. ) i dzięki temu będziemy mieć Internet każdym komputerze a tylko jeden rachunek do zapłaty. Ponadto sieć może kiedyś służyć do nadzorowania kamer w systemie alarmowym. Bądź do podglądania małego dziecka w pokoju. Możliwości konfiguracji jest jeszcze wiele zaczynając podłączenie jednej drukarki wykorzystywanej przez wszystkie dzieci do drukowania prac do szkoły a kończąc na współdzieleniu zewnętrznych dysków HDD dla wszystkich komputerów lub zmieniarek DVD które znajdują się dzieś na strychu lub piwnicy nie zaśmiecając nam pokoju.

Telefon VOIP
Domowa sieć może z powodzeniem zastąpić także zwykły telefon rachunek za niego, wystarczy kupić usługę u operatora VoIP, następnie zakupić odpowiedni telefon z funkcją IP podłączyć do naszej domowej sieci i korzystać z niej jak zwykłego telefonu i to po znacznie niższych kosztach ( 0,04gr/min rozmowy !)

___________________________________________________

 Przykładowa domowa ścieć LAN